Nazywam się
Kasia Aleszczyk
i zapraszam Cię do stworzenia newslettera z MailerLite i WordPressem!

Po co mi newsletter?

Prowadzisz biznes?

Zbieraj kontakty do swoich potencjalnych Klientów we własnym newsletterze!

Lubisz pisać?

Nawiąż relacje ze swoimi Klientami poprzez systematyczną korespondencję mailową!

Chcesz zarabiać?

Własna lista mailingowa to najbardziej zaangażowani Twoi odbiorcy!

Lubisz uczyć?

Newsletter jest idealnym miejscem do przekazywania wiedzy!

Wyobraź sobie taką sytuację...

Właśnie rozpoczynasz współpracę z nowym Klientem. Czujesz ekscytację, bo trochę Cię kosztowało pozyskanie go i sporo trwało dogadywanie jej zasad, ale od dziś masz dzięki niej zapewnione konkretne godziny pracy. Podpisujesz umowę…

mija kilka miesięcy, a Ty pozyskujesz nowe zlecenia.

Czujesz, że żyjesz! Twój tydzień pracy jest praktycznie wypełniony, a zadowoleni Klienci polecają Twoje usługi swoim znajomym. 

Jakby tego było mało – dokładnie wtedy otrzymujesz TEN email! Jeden z Twoich Klientów informuje Cię, że jego biznes przez tych kilka miesięcy poważnie się rozwinął. Postanowił więc wprowadzić na rynek swoje produkty online, będzie potrzebował więcej Twojego czasu i chce poszerzyć zakres Twoich zadań. Dogrywacie szczegóły, poznajesz jego nowe oczekiwania, wgryzasz się w ich szczegóły i zaczynasz widzieć, że przyjdzie się sporo nowych rzeczy nauczyć.

Gdybyś tylko miała na to czas!

Z jednej strony uspokajasz się, że przecież tragedii nie ma, z drugiej – nie raz już przecież szukałaś wiedzy o nowych dla Ciebie rzeczach i wiesz, w jak różne miejsca w Internecie można w tym procesie trafić, jak długo potrafi on trwać i ile sprzecznych informacji można w tych samych tematach znaleźć. Gdzieś z tyłu głowy słyszysz jeszcze głos podpowiadający Ci, że to przecież idealny moment, by podnieść swoje stawki. Tego jednak obawiasz się najbardziej. Bo jak powiedzieć o tym Klientom? I czy będą oni chcieli z Tobą pozostać?

A przecież wystarczyłoby, żeby ktoś poprowadził Cię krok po kroku...

Naprawdę! Sytuacja, którą opisuję, jest prawdziwa. To case jednej z naszych Klientek, która zgłosiła się do nas, ponieważ szukała poszerzonej wiedzy o WordPressie. W codziennych drobnych sprawach radziła sobie dotąd samodzielnie, jednak przyszedł moment, kiedy trafiała czasem nawet na skrajnie różne porady i tutoriale dotyczące tych samych WordPressowych zagadnień.

Szok! Prawda? A jednak! Takie sytuacje się zdarzają…

Głowa do góry! Powstaje właśnie
WP MasterClass dla WA!

Dlaczego uważam, że to program dla Ciebie?

Z sytuacjami – jak powyżej – spotykamy się często. Trafiają do nas wirtualne asystentki, które dotarły do muru. Wiedza z kursów WordPressa, w których brały udział kończy się na pewnym etapie, dalej natomiast pozostawiane są same sobie. Nikt nie tłumaczy im, jak zrobić backup, kiedy i jak bezpiecznie aktualizować WP, motywy i wtyczki, że można mieć wpływ na wczytywanie strony, jak przenieść WP z hostingu na inny, zmienić domenę, czy w ogóle jak w tematach WordPressowych współpracować ze swoimi Klientami.  

Trafiają też osoby, które stworzyły swoje strony samodzielnie, jednak tutoriale i kursy, w których brały udział i na których opierają swoją wiedzę, były tak podstawowe, że nie wiedzą, czy i co ze stroną na WordPressie trzeba lub można robić dalej. Jak o nią dbać? Jak wprowadzić SSL? Czy łatwo jest zmienić motyw?

Czujesz, że opisy powyżej jakkolwiek Cię dotyczą?

WP MasterClass to miesięczny program rozwoju w tematyce WordPressa.

W pierwszych dniach określisz na Trello swoje 3 główne potrzeby, plany i cele związane z WordPressem. W kolejnych – w oparciu o nie – otrzymasz ode mnie mailem oraz na swojej Trello’wskiej tablicy codzienne, drobne zadania do wykonania – Twoje „baby steps”. 

W każdym tygodniu spotkamy się również na około godzinnym webinarze, podczas którego będzie możliwość zadawania pytań i wyjaśniania napotkanych trudności.

Dodatkowo w każdym tygodniu otrzymasz ode mnie materiały, porady i zadania związane z czterema blokami tematycznymi (odpowiednio w kolejnych tygodniach): 

 1. aktualizacje i backupy,
 2. pryspieszanie WordPressa,
 3. wtyczki w WordPressie i integracje z innymi narzędziami,
 4. tworzenie stron i blogów na WordPressie,

Jak będziemy pracować?

5 NAGRAŃ WEBINARÓW

To zapis 5 spotkań, które przeprowadzałam na żywo w dniach 14-20 kwietnia 2020 na prośbę Klientów i Czytelników bloga. W nagraniach tworzymy pierwszy formularz zapisu, newsletter, popup i stronę lądowania korzystając z bezpłatnego systemu MailerLite.

FILM BONUSOWY

Film jest nagraniem pokazującym, jak w MailerLite podpiąć własną domenę pod stworzoną w nim stronę lądowania.

EBOOK ZE SPISEM WYMIENIANYCH MIEJSC

W nagraniach wymieniam różne miejsca, gdzie można znaleźć dodatki lub pomoce do naszej pracy. Żeby wygodnie z nich korzystać otrzymasz wygodny ebook, w którym będą wszystkie zebrane.

DOSTĘP NA ZAWSZE

Dostęp do nagrań otrzymujesz bezpośrednio po tym, jak zaksięgujemy wpłatę za zakupiony cykl i otrzymujesz go na stałe. Oznacza to, że możesz korzystać z nagrań, kiedy tylko potrzebujesz.

KONTAKT MAILOWY

Przez pierwszy tydzień (5 dni roboczych) od zakupu webinarów oferuję wsparcie mailowe w zakresie, jakiego dotyczą nagrania. Jeśli coś będzie niejasne – zawsze będziesz mógł o to dopytać.

KSIĄŻKA GRATIS

Decydując się na zakup pakietu PREMIUM oraz VIP otrzymasz dodatkowo książkę „WordPress w 10 krokach” mojego autorstwa. Dzięki niej uzupełnisz swoją wiedzę o WordPressie.

KONSULTACJE NA ŻYWO

Decydując się na zakup pakietu VIP będziesz mogła/mógł skorzystać z 3 spotkań ze mną 1:1. Każde z nich będzie trwało około 60 minut. Podczas nich odpowiem na Twoje pytania dotyczące tworzenia strony i podpowiem znane mi rozwiązania ewentualnych trudności.

To jak? Dołączasz?

Dla kogo jest ten cykl webinarów?

Koniecznie dołącz, jeśli:

 • chcesz stworzyć swój pierwszy newsletter,
 • lubisz się rozwijać i poznawać nowe rzeczy,
 • chcesz nauczyć się tworzyć formularze zapisu,
 • chcesz ogarnąć strony lądowania i popup, 
 • chcesz bardziej zaprzyjaźnić się z MailerLite.

Dla kogo webinary NIE są przeznaczone?

Nie masz po co dołączać, jeśli:

 • NIE zamierzasz tworzyć newslettera,
 • wszystko już wiesz o MailerLite, 
 • świetnie piszesz swój newsletter,
 • nie lubisz MailerLite i nie zamierzasz nic na nim robić.

Kilka case studies... Pomogą Ci podjąć decyzję?

FAQ

Oczywiście! Wystawiamy faktury VAT zwolnione. Wystarczy, że przy zamówieniu zaznaczysz odpowiedni chceckbox i podasz dane do faktury.

Dostęp do webinarów w każdym pakiecie może zakupić nieograniczona ilość osób. 

Nie. Otrzymasz tylko wiadomości związane z zakupem dostępu do nagrań oraz z dostępem do treści.

Wszystkie treści oraz dostępy otrzymasz drogą mailową.

Webinary prowadzone są przeze mnie – Kasię Aleszczyk – osobiście. 

Tak. Oferuję wsparcie mailowe przez 5 dni roboczych od zakupu cyklu webinarów. Natomiast kupujący pakiet VIP będą mogli umówić się ze mną na 3 spotkania online 1:1 trwające około 60 minut.

Dzięki webinarom stworzysz formularz zapisu na newsletter, połączysz MailerLite z WordPressem, utworzysz kampanię newsletterową, wyślesz prezent za zapis na newsletter, popup oraz stronę lądowania.

Oglądając poszczególne filmy będziesz mieć możliwość tworzenia swojego newslettera praktycznie od ręki. Wiedzę podaję tak, by bezboleśnie przeprowadzić cię przez cały ten proces.

Nie ma co zwlekać! Ceny wzrosną już w poniedziałek!

To jak? Decyzja podjęta?

*Książka zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty za zakup.