Stwórz ze mną prostą stronę na WordPressie!

Ale! Ale! Po co mi strona internetowa?

Prowadzisz biznes?

Dziś - a już po koronawirusowym zamieszaniu szczególnie - nie może zabraknąć o nim informacji w Internecie!

Lubisz pisać?

Prowadzenie własnego bloga to idealny sposób na wyrażanie siebie, swoich opinii i nawiązanie kontaktu z osobami myślącymi podobnie!

Chcesz zarabiać?

Sprzedaż w Internecie trwa nieprzerwanie 24 godziny na dobę i przez cały, okrągły rok!

Lubisz uczyć?

Uczenie zdalne zapewnia Ci nieograniczoną ilość uczniów w tym samym czasie!

Wyobraź sobie taką sytuację...

Właśnie rozpoczynasz współpracę z nowym Klientem. Czujesz ekscytację, bo trochę Cię kosztowało pozyskanie go i sporo trwało dogadywanie jej zasad, ale od dziś masz dzięki niej zapewnione konkretne godziny pracy. Podpisujesz umowę…

mija kilka miesięcy, a Ty pozyskujesz nowe zlecenia.

Czujesz, że żyjesz! Twój tydzień pracy jest praktycznie wypełniony, a zadowoleni Klienci polecają Twoje usługi swoim znajomym. 

Jakby tego było mało – dokładnie wtedy otrzymujesz TEN email! Jeden z Twoich Klientów informuje Cię, że jego biznes przez tych kilka miesięcy poważnie się rozwinął. Postanowił więc wprowadzić na rynek swoje produkty online, będzie potrzebował więcej Twojego czasu i chce poszerzyć zakres Twoich zadań. Dogrywacie szczegóły, poznajesz jego nowe oczekiwania, wgryzasz się w ich szczegóły i zaczynasz widzieć, że przyjdzie się sporo nowych rzeczy nauczyć.

Gdybyś tylko miała na to czas!

Z jednej strony uspokajasz się, że przecież tragedii nie ma, z drugiej – nie raz już przecież szukałaś wiedzy o nowych dla Ciebie rzeczach i wiesz, w jak różne miejsca w Internecie można w tym procesie trafić, jak długo potrafi on trwać i ile sprzecznych informacji można w tych samych tematach znaleźć. Gdzieś z tyłu głowy słyszysz jeszcze głos podpowiadający Ci, że to przecież idealny moment, by podnieść swoje stawki. Tego jednak obawiasz się najbardziej. Bo jak powiedzieć o tym Klientom? I czy będą oni chcieli z Tobą pozostać?

A przecież wystarczyłoby, żeby ktoś poprowadził Cię krok po kroku...

Naprawdę! Sytuacja, którą opisuję, jest prawdziwa. To case jednej z naszych Klientek, która zgłosiła się do nas, ponieważ szukała poszerzonej wiedzy o WordPressie. W codziennych drobnych sprawach radziła sobie dotąd samodzielnie, jednak przyszedł moment, kiedy trafiała czasem nawet na skrajnie różne porady i tutoriale dotyczące tych samych WordPressowych zagadnień.

Szok! Prawda? A jednak! Takie sytuacje się zdarzają…

Głowa do góry! Powstaje właśnie
WP MasterClass dla WA!

Dlaczego uważam, że to program dla Ciebie?

Z sytuacjami – jak powyżej – spotykamy się często. Trafiają do nas wirtualne asystentki, które dotarły do muru. Wiedza z kursów WordPressa, w których brały udział kończy się na pewnym etapie, dalej natomiast pozostawiane są same sobie. Nikt nie tłumaczy im, jak zrobić backup, kiedy i jak bezpiecznie aktualizować WP, motywy i wtyczki, że można mieć wpływ na wczytywanie strony, jak przenieść WP z hostingu na inny, zmienić domenę, czy w ogóle jak w tematach WordPressowych współpracować ze swoimi Klientami.  

Trafiają też osoby, które stworzyły swoje strony samodzielnie, jednak tutoriale i kursy, w których brały udział i na których opierają swoją wiedzę, były tak podstawowe, że nie wiedzą, czy i co ze stroną na WordPressie trzeba lub można robić dalej. Jak o nią dbać? Jak wprowadzić SSL? Czy łatwo jest zmienić motyw?

Czujesz, że opisy powyżej jakkolwiek Cię dotyczą?

WP MasterClass to miesięczny program rozwoju w tematyce WordPressa.

W pierwszych dniach określisz na Trello swoje 3 główne potrzeby, plany i cele związane z WordPressem. W kolejnych – w oparciu o nie – otrzymasz ode mnie mailem oraz na swojej Trello’wskiej tablicy codzienne, drobne zadania do wykonania – Twoje „baby steps”. 

W każdym tygodniu spotkamy się również na około godzinnym webinarze, podczas którego będzie możliwość zadawania pytań i wyjaśniania napotkanych trudności.

Dodatkowo w każdym tygodniu otrzymasz ode mnie materiały, porady i zadania związane z czterema blokami tematycznymi (odpowiednio w kolejnych tygodniach): 

 1. aktualizacje i backupy,
 2. pryspieszanie WordPressa,
 3. wtyczki w WordPressie i integracje z innymi narzędziami,
 4. tworzenie stron i blogów na WordPressie,

Jak będziemy pracować?

5 NAGRAŃ WEBINARÓW

To zapis 5 spotkań, które przeprowadzałam na żywo w dniach 17-24 marca 2020 jako odpowiedź na uniemożliwienie prowadzenia swoich biznesów offline przez rząd podczas epidemii koronawirusa. W nagraniach uczymy, jak stworzyć pierwszą, prostą stronę na WordPressie i zacząć istnieć w Internecie. Stronę tworzymy za pomocą bezpłatnych narzędzi.

ZNIŻKA NA HOSTING

Własna strona www wymaga posiadania własnego hostingu oraz domeny. Podczas pierwszego webinaru tłumaczę dokładnie, co jest czym i do czego służy, natomiast wraz z zakupem całej paczki nagrań otrzymujesz kod rabatowy na 20% na hosting w polecanej przeze mnie firmie – Atthost.

FILM BONUSOWY

Film jest nagraniem dostosowania strony głównej do powstającej przykładowej strony kwiaciarni, którą tworzę podczas całego cyklu. Krok po kroku pokazuję edycję, dodawanie i usuwanie poszczególnych elementów strony.

EBOOK ZE SPISEM WYMIENIANYCH MIEJSC

W nagraniach wymieniam różne miejsca, gdzie można znaleźć dodatki do WordPressa lub pomoce do naszej pracy. Żeby wygodnie z nich korzystać otrzymasz wygodny ebook, w którym będą wszystkie zebrane.

DOSTĘP NA ZAWSZE

Dostęp do nagrań otrzymujesz bezpośrednio po tym, jak zaksięgujemy wpłatę za zakupiony cykl i otrzymujesz go na stałe. Oznacza to, że możesz korzystać z nagrań, kiedy tylko potrzebujesz.

KONTAKT MAILOWY

Przez pierwszy tydzień (5 dni roboczych) od zakupu webinarów oferuję wsparcie mailowe w zakresie, jakiego dotyczą nagrania. Jeśli coś będzie niejasne – zawsze będziesz mógł o to dopytać.

TYLKO TERAZ 15% TANIEJ!

Wyjątkowy czas to i wyjątkowa okazja! Zakup kurs w promocyjnej cenie 227 zł i odbierz dostęp na zawsze!

To jak? Dołączasz?

Dla kogo jest ten cykl webinarów?

Koniecznie dołącz, jeśli:

 • chcesz stworzyć swoją pierwszą, prostą stronę internetową,
 • lubisz się rozwijać i poznawać nowe rzeczy,
 • chcesz dowiedzieć się, jak dbać o WordPressa,
 • chcesz lepiej poznać WordPressa, 
 • chcesz wyrobić sobie nawyk dbania o WordPressa,
 • chcesz nauczyć się szukać, wybierać i dostosowywać wtyczki,
 • chcesz dowiedzieć się więcej o motywach w WordPressie,
 • chcesz bardziej zaprzyjaźnić się z WordPressem.

Dla kogo webinary NIE są przeznaczone?

Nie masz po co dołączać, jeśli:

 • NIE zamierzasz tworzyć swojej strony internetowej,
 • wszystko już wiesz o WordPressie, 
 • świetnie dbasz o WordPressa,
 • znasz wtyczki  i motywy WordPress i potrafisz je konfigurować,
 • orientujesz się w CSS i HTML,
 • nie lubisz WordPressa i nie planujesz nic na nim robić.

Kilka case studies... Pomogą Ci podjąć decyzję?

FAQ

Oczywiście! Wystawiamy faktury VAT zwolnione. Wystarczy, że przy zamówieniu zaznaczysz odpowiedni chceckbox i podasz dane do faktury.

Dostęp do webinarów w każdym pakiecie może zakupić nieograniczona ilość osób. 

Nie. Otrzymasz tylko wiadomości związane z zakupem dostępu do nagrań oraz z dostępem do treści.

Wszystkie treści oraz dostępy otrzymasz drogą mailową.

Webinary prowadzone są przeze mnie – Kasię Aleszczyk – osobiście. 

Tak. Oferuję wsparcie mailowe przez 5 dni roboczych od zakupu cyklu webinarów. Natomiast kupujący pakiet VIP będą mogli umówić się ze mną na 3 spotkania online 1:1 trwające około 60 minut.

Dzięki webinarom stworzysz swoją pierwszą, prostą stronę internetową na WordPressie, poznasz zagadnienia związane z motywami i wtyczkami WP oraz ogólne wskazówki dotyczące SEO, bezpieczeństwa strony i przyspieszania jej wczytywania się.

Oglądając poszczególne filmy będziesz mieć możliwość tworzenia swojej strony praktycznie od ręki. Wiedzę podaję tak, by bezboleśnie przeprowadzić cię przez ten proces.

Nie ma co zwlekać! Ceny wzrosną już w poniedziałek!

To jak? Decyzja podjęta?