Chcesz lepiej zadbać o bezpieczeństwo
swoich dzieci w Internecie?

Początki są zawsze niewinne...

Krzyś*, lat 13. W klasie usłyszał wyrażenie, którego nie zrozumiał. Nie chciał przyznać się przed kolegami, więc postanowił w domu, po południu “wygooglować” sobie samodzielnie. Koledzy w szkole użyli słowa “ruchać”.

Ania*, lat 13. Poznała go na Facebooku. Mieli wspólną znajomą – jej przyjaciółkę, więc przyjęła go do znajomych. Zaczęli pisać na messengerze, ona chciała rozmawiać, on nie – pisał, że nie ma własnej przestrzeni. Poprosił jednak, by przeszła na Snapchat. W kolejnych dniach już tylko chciał “snapować”. W kolejnym tygodniu zaczął pytać, a potem nalegać, żeby rozmawiać nocą, podczas kąpieli, pokazać bieliznę, a potem – zdjęcia bez niej…

Jesteś pewna, jesteś pewien, że Twoje dziecko nie spotkała jeszcze taka lub podobna sytuacja? Że jest bezpieczne w sieci?

*oczywiście imiona zostały zmienione 🙂

Psst! Nie ociągaj się!

Przez najbliższe 20 minut masz możliwość kupić kurs za jedyne 99 zł!

Potem przeładuje się strona i kurs kupisz w cenie 199 zł.

To jak?

Chcesz, by Twoje dziecko miało stały i wyznaczony czas w sieci? Chcesz lepiej rozumieć, czym się interesuje, co jej/mu się podoba i kogo śledzi? Chcesz poznać język swojej pociechy? Chcesz, by Twoje dziecko korzystało z Internetu świadomie i bezpiecznie?

Jesteś w dobrym miejscu!

Pomogę Ci w poznaniu Internetowego świata Twojej pociechy i odpowiednim poustawianiu jego urządzeń tak, by przestały być kością niezgody w Waszym domu i relacji!

Bycie rodzicem to wyjątkowy dar i zadanie. I choć każdy z nas przeżywa swoje rodzicielstwo inaczej, jedno jest pewne – nastaje dzień, kiedy nasze pociechy zaczynają odkrywać swój własny świat. Również świat internetowy!

Niestety zdarza się, że świat ten przyjazny dla dzieci nie jest…

Dziś więc zapraszam Cię do kursu online: „Bezpieczniejsze dzieci w sieci”. Dzięki niemu:

Co otrzymasz w kursie?

Instrukcje

Przewodnik

Słowniczek

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez instalację i dostosowanie odpowiednich aplikacji. Dzięki nim będziesz w stanie poustawiać urządzenia dzieci tak, by być spokojnym o Wasze zasady użytkowania oraz o ich bezpieczeństwo.

To kilkudziesięciostronicowy ebook z opisem aplikacji, kanałów social media, miejsc w sieci i gier, które są najbardziej popularne wśród dzieci i młodzieży. Poznasz ich specyfikacje i dowiesz się, jakie oferują możliwości interakcji między użytkownikami.

Poznasz słownictwo, jakim posługują się ludzie w Internecie. Dzięki temu lepiej zrozumiesz, o czym mówi do Ciebie Twoje dziecko.

checklisty

Zasadnik

Checklisty w formie pdf, które pomogą Ci zaplanować regularne działania podnoszące bezpieczeństwo Twoich dzieci w Internecie.

Podzielę się zbiorem zasad, jakie my wypracowaliśmy z naszymi dziećmi. Może nie wszystkie będą Ci odpowiadały, ale będą zachętą do opracowania własnych.

Za ile to wszystko?

Tylko teraz, w przedsprzedaży, kurs kosztuje 999 zł. Ale! Decydując się w 20 minut – płacisz jedynie 99 zł!

Jak to wszystko wygląda?

To jak? Dołączasz?

Dlaczego z nami?

Jestem techniczna

Od 2014 roku tworzę strony www, blogi oraz sklepy internetowe i pomagam innym oswajać WordPressa.

Mamy 4 nastolatków

Od 2018 roku stanowimy rodzinę zastępczą dla czworga przesympatycznych nastolatków.

Ogarniam internety

Z racji prowadzonej firmy i zainteresowań znam dobrze przestrzenie, w których przebywają dzieci.

Znam ciemne strony sieci

Jako blogerka na bieżąco monitoruję również to, co w sieci może stanowić zagrożenie dla innych.

Napisali o nas

Czytam te Twoje artykuły o dzieciach w sieci i dziś po prostu oddaje cześć!!!! Wiele matek, rodzin ma problem z nadaniem zasad korzystania z sieci, świetnie, że o tym piszesz.
Agnieszka
Mama
0 +

Godzin spędzonych na poznaniu narzędzi

0 +

Dni prób i testów nowych rozwiązań

0 +

Tygodni ustaleń zasad korzystania z sieci

Najczęściej zadawane pytania

W cenie kursu otrzymasz tutoriale, dzięki którym odpowiednio poustawiasz urządzenia, z których korzystają Twoje dzieci. Otrzymasz również ebooka, który pomoże Ci poznać internetowy świat Twoich pociech, słowniczek, dzięki któremu zrozumiesz słownictwo związane z netem, checklisty ułatwiające bieżące dbanie o bezpieczeństwo w sieci oraz podpowiedź zasad korzystania z Internetu, jakie możesz uzgodnić ze swoimi pociechami.

Tak, wystarczy, że podczas zamówienia podasz dane do faktury, a otrzymasz ją automatycznie na swój adres email.

Treści kursu otrzymujesz zaraz po dokonaniu zapłaty i zaksięgowaniu jej w naszym systemie.

Kurs nie jest prowadzony w tzw. czasie rzeczywistym. Po prostu 8 grudnia otrzymasz dostęp do wszystkich treści kursu, a później moje szczere zachęty, by go zrealizować.

Aplikacje, których ustawień się nauczymy w kursie, będą odpowiednie zarówno dla Androida, IOsa oraz Windowsa.

Wszystkie treści kursu przygotowane zostały przez Kasię Aleszczyk na podstawie jej własnych obserwacji i doświadczeń w korzystaniu z Internetu przez dzieci.

Ufam, że to czysta formalność…

Zadbaj z nami o bezpieczeństwo twoich dzieci w sieci!