Nazywam się
Kasia Aleszczyk
i zapraszam Cię do stworzenia
strony lądowania!

Ten kurs mailowy jest dla Ciebie, jeśli

Masz swoją stronę na WordPressie

i nie wiesz, jak stworzyć stronę lądowania...

Potrzebujesz kogoś,

kto przeprowadzi Cię krok po kroku i wszystko objaśni...

Chcesz stworzyć w WordPressie

landing page - stronę lądowania...

Obawiasz się,

że zaczniesz samodzielnie i całość wyleci w kosmos...

Wyobraź sobie taką sytuację...

Masz już swój produkt i właśnie chcesz zacząć sprzedawać go online. Czujesz ekscytację, bo sporo pracy już za Tobą: stworzenie prototypu, przeprowadzenie badania rynku, przetestowanie wśród Klientów i wiesz, że jest świetny i odpowiada na potrzeby Twoich Klientów. Zaczynasz myśleć o jego sprzedaży i wpadasz na pomysł, by wykorzystać do tego Internet.

Gdzieś w środku przeczuwasz nadchodzące kłopoty...

Zdajesz sobie sprawę, że to nie takie proste. Codziennie kupujesz coś w sieci, albo korzystasz z ofert innych osób i widzisz, jak pięknie mają wszystko przygotowane. Ba! Nie dość, że cały proces zakupu przebiega zawsze bez żadnych zastrzeżeń, to jeszcze te strony lądowania – zawsze tak przyciągające, zachęcająco napisane i piękne graficznie! 

Czujesz się nieswojo. Pisanie w szkole nigdy nie szło ci dobrze, plastyka była ostatnim przedmiotem, na liście tego, co sprawiało Ci przyjemność, a nauczyciele raczej wróżyli Ci wszelkie prace fizyczne niż możliwość utrzymania się z pracy Twojej głowy… Boisz się, że nie dasz rady, zainstalujesz coś w WordPressie i Twoja strona zniknie, opiszesz swój produkt, ale nikt nie zrozumie o co Ci w ogóle chodzi

Gdybyś tylko umiał w technikę!

Jakby tego było mało masz świadomość, że jesteś osobą nietechniczną. Stronę internetową firmy wykonał Ci kuzyn, coś pokazywał, jak poruszać się w tym całym WordPressie, ale tak naprawdę obawiasz się cokolwiek tam kliknąć, żeby nie zniknęło to, co jest… Zastanawiasz się więc dość mocno, jak tu w ogóle zabrać się za tworzenie własnej strony lądowania?!

A przecież wystarczyłoby, żeby ktoś na spokojnie pokazał Ci, jak sobie poradzić!

Naprawdę! Sytuacja, którą opisuję, zdarza się bardzo często. Trafiają do nas Klienci, którzy posiadają swoje strony na WordPressie i boją się cokolwiek w nich dodawać, czy zmieniać. Zazwyczaj wystarcza kilka spotkań, podczas których pokazujemy sobie i ćwiczymy różne modyfikacje na stronie internetowej. Nagle okazuje się, że można nauczyć się rzeczy, które wydawały się nie do przejścia – dodawanie, edycja stron i wpisów, tworzenie menu, zmiany kolorów, instalacja i ustawianie dodatkowych wtyczek, czy przeprowadzanie aktualizacji… Wszystko dzięki temu, że tłumaczymy krok po kroku, jak działać w kokpicie WordPressa.

Ale! Ale! Głowa do góry! Właśnie dla Ciebie powstał kurs mailowy: "Strona lądowania w WordPressie"!

Dlaczego uważam, że to kurs dla Ciebie?

Jestem przekonana, że:

 • nawet jeśli uważasz się za „osobę nietechniczną” (hmm… co to w ogóle znaczy???), będę umiała bezboleśnie przeprowadzić Cię przez proces budowania strony lądowania,
 • nawet jeśli pisanie nie jest Twoją mocną stroną, pokażę Ci, co konkretnie powinno się znaleźć na stronie lądowania,
 • nawet jeśli nie jesteś grafikiem, pokażę Ci i nauczę Cię narzędzi, z którymi stworzysz swój piękny landing page.  

Czujesz, że opisy powyżej jakkolwiek Cię dotyczą?

Kurs mailowy „Stwórz stronę lądowania w WordPressie” to pięciodniowy program pracy nad kreacją landing page w swoim WordPressie.

Pierwszego dnia otrzymujesz podstawowe informacje potrzebne w kursie i instalujemy wtyczkę, dzięki której stworzymy stronę lądowania. Drugiego i trzeciego dnia tworzymy landing page. W czwartym dniu piszemy ofertę, a w piątym dniu podpinamy narzędzia, dzięki którym będziesz mieć możliwość śledzenia konwersji Twojej strony lądowania.

Każdgo dnia otrzymasz ode mnie materiały i zadania związane z kolejnymi krokami tworzenia strony lądowania: 

 1. tworzenie samej strony lądowania,
 2. pisanie treści i oferty internetowej,
 3. grafika na landing page,
 4. monitoring konwersji strony lądowania.

Jak będziemy pracować?

DOSTĘP OD RĘKI

Dostęp do kursu otrzymujesz bezpośrednio po tym, jak zaksięgujemy Twoją wpłatę. Praktycznie od razu przychodzi email z pierwszą lekcją i możesz zaczynać działać!

CODZIENNIE EMAIL W TWOJEJ SKRZYNCE

Po zakupie mailowego kursu otrzymasz codziennie wiadomość mailową z kolejną lekcją do przerobienia. Kurs ułożony jest tak, by bez trudu przeprowadzić Cię krok po kroku przez tworznie strony lądowania.

MATERIAŁY VIDEO I PDF

Treści podane są zarówno w mailach, jak i w materiałach video. Utworzyłam również checklisty .pdf do pobrania, które ułatwią Ci realizację kursu.

GOTOWE ROZWIĄZANIA DO PRACY WE WŁASNYM WP

Kurs przemyślany jest tak, byś mogła/mógł tworzyć stronę lądowania na bieżąco i bezpośrednio w swoim kokpicie WordPressa. 

WSPARCIE MAILOWE PRZEZ 5 DNI OD ZAKUPU

Kurs trwa 5 dni i w jego trakcie służę wsparciem mailowym. Wszelkie swoje wątpliwości, czy trudności bez problemu omówisz ze mną droga mailową.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU RÓŻNYCH SZABLONÓW LP

Podczas tworzenia strony lądowania będziesz mogła/mógł korzystać z wielu szablonów. Wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada i dostosujesz odpowiednio jego treści i grafiki.

GRAFIKI I TREŚCI NA STRONĘ LĄDOWANIA

Pokażę Ci, skąd wziąć obrazy do tworzenia grafik i w jakim narzędziu swoje grafiki przygotować tak, by były ładne i przyciągały oko Twojego Klienta.

DOSTĘP DO TREŚCI KURSU NA ZAWSZE

Dostęp do treści kursu otrzymujesz na zawsze. Możesz przechować maila w swojej skrzynce mailowej lub skorzystać z oferty na ebbok z wszystkimi lekcjami i mieć go zawsze por ręką.

GOTOWA STRONA LĄDOWANIA W 5 DNI!

Tak! To możliwe! Mamy już Uczestników, którzy 5 dnia kursu mieli gotowe własne strony lądowania w WordPressie! Możesz mieć tak samo.

To jak? Decyzja podjęta?

Dla kogo jest ten kurs online?

Koniecznie dołącz, jeśli:

 • masz swoją działającą stronę na WordPressie,
 • lubisz się rozwijać i poznawać nowe rzeczy,
 • chcesz lepiej poznać WordPressa i zdobyć nowe umiejętności, 
 • chcesz stworzyć stronę lądowania,
 • chcesz napisać swoją ofertę i stworzyć grafiki na landing page,
 • chcesz bardziej zaprzyjaźnić się z WordPressem.

Dla kogo ten kurs NIE jest przeznaczony?

Nie masz po co dołączać, jeśli:

 • NIE masz swojego WordPressa (podczas kursu nie będziemy tworzyć strony internetowej),
 • wszystko już wiesz o WordPressie, 
 • świetnie dbasz o WordPressa,
 • tworzysz strony lądowania na co dzień,
 • orientujesz się w CSS i HTML,
 • nie lubisz WordPressa i nie planujesz nic na nim robić.

Kilka case studies... Pomogą Ci podjąć decyzję?

FAQ

Oczywiście! Wystawiamy faktury VAT zwolnione. Wystarczy, że przy zamówieniu zaznaczysz odpowiedni chceckbox i podasz dane do faktury.

W kursie może brać udział nieograniczona ilość osób.

Tak. Każdego dnia otrzymasz ode mnie mail z treściami kursu.

Wszystkie informacje zawarte są w mailach: niektóre treści umieściłam w nich bezpośrednio, dostęp do innych wymaga kliknięcia.

Kurs prowadzony jest w całości przeze mnie – Kasię Aleszczyk. 

Tak. Przez pięć dni od daty zakupu kursu świadczę mailowe wsparcie.

Stworzysz stronę lądowania w swoim WordPressie.

To jak? Decyzja podjęta?

Do zobaczenia w kursie!