Nazywam się
Kasia Aleszczyk
i zapraszam Cię na rozmowy o WordPressie

Spotkania ze mną i rozmowy są dla Ciebie, jeśli

Masz swoją stronę na WordPressie

i nie wiesz, jak się w niej poruszać...

Potrzebujesz kogoś,

kto przeprowadzi Cię krok po kroku i wszystko objaśni...

Chcesz stworzyć w WordPressie

coś nowego, ale się boisz...

Obawiasz się,

że zaczniesz samodzielnie działać i całość wyleci w kosmos...

Wyobraź sobie taką sytuację...

Masz już swój produkt i właśnie chcesz zacząć sprzedawać go online. Czujesz ekscytację, bo sporo pracy już za Tobą: stworzenie prototypu, przeprowadzenie badania rynku, przetestowanie wśród Klientów i wiesz, że jest świetny i odpowiada na potrzeby Twoich Klientów. Zaczynasz myśleć o jego sprzedaży i wpadasz na pomysł, by wykorzystać do tego Internet.

Gdzieś w środku przeczuwasz nadchodzące kłopoty...

Zdajesz sobie sprawę, że to nie takie proste. Codziennie kupujesz coś w sieci, albo korzystasz z ofert innych osób i widzisz, jak pięknie mają wszystko przygotowane. Ba! Nie dość, że cały proces zakupu przebiega zawsze bez żadnych zastrzeżeń, to jeszcze te strony lądowania – zawsze tak przyciągające, zachęcająco napisane i piękne graficznie! 

Czujesz się nieswojo. Pisanie w szkole nigdy nie szło ci dobrze, plastyka była ostatnim przedmiotem, na liście tego, co sprawiało Ci przyjemność, a nauczyciele raczej wróżyli Ci wszelkie prace fizyczne niż możliwość utrzymania się z pracy Twojej głowy… Boisz się, że nie dasz rady, zainstalujesz coś w WordPressie i Twoja strona zniknie, opiszesz swój produkt, ale nikt nie zrozumie o co Ci w ogóle chodzi

Gdybyś tylko umiał w technikę!

Jakby tego było mało masz świadomość, że jesteś osobą nietechniczną. Stronę internetową firmy wykonał Ci kuzyn, coś pokazywał, jak poruszać się w tym całym WordPressie, ale tak naprawdę obawiasz się cokolwiek tam kliknąć, żeby nie zniknęło to, co jest… Zastanawiasz się więc dość mocno, jak tu w ogóle zabrać się za tworzenie własnej strony lądowania?!

A przecież wystarczyłoby, żeby ktoś na spokojnie pokazał Ci, jak sobie poradzić!

Naprawdę! Sytuacja, którą opisuję, zdarza się bardzo często. Trafiają do nas Klienci, którzy posiadają swoje strony na WordPressie i boją się cokolwiek w nich dodawać, czy zmieniać. Zazwyczaj wystarcza kilka spotkań, podczas których pokazujemy sobie i ćwiczymy różne modyfikacje na stronie internetowej. Nagle okazuje się, że można nauczyć się rzeczy, które wydawały się nie do przejścia – dodawanie, edycja stron i wpisów, tworzenie menu, zmiany kolorów, instalacja i ustawianie dodatkowych wtyczek, czy przeprowadzanie aktualizacji… Wszystko dzięki temu, że tłumaczymy krok po kroku, jak działać w kokpicie WordPressa.

Ale! Ale! Głowa do góry! Właśnie dla Ciebie powstał kurs mailowy: "Strona lądowania w WordPressie"!

Dlaczego uważam, że to kurs dla Ciebie?

Jestem przekonana, że:

 • nawet jeśli uważasz się za „osobę nietechniczną” (hmm… co to w ogóle znaczy???), będę umiała bezboleśnie przeprowadzić Cię przez proces budowania strony lądowania,
 • nawet jeśli pisanie nie jest Twoją mocną stroną, pokażę Ci, co konkretnie powinno się znaleźć na stronie lądowania,
 • nawet jeśli nie jesteś grafikiem, pokażę Ci i nauczę Cię narzędzi, z którymi stworzysz swój piękny landing page.  

Kurs mailowy „Stwórz stronę lądowania w WordPressie” to pięciodniowy program pracy nad kreacją landing page w swoim WordPressie.

Pierwszego dnia otrzymujesz podstawowe informacje potrzebne w kursie i instalujemy wtyczkę, dzięki której stworzymy stronę lądowania. Drugiego i trzeciego dnia tworzymy landing page. W czwartym dniu piszemy ofertę, a w piątym dniu podpinamy narzędzia, dzięki którym będziesz mieć możliwość śledzenia konwersji Twojej strony lądowania.

Każdgo dnia otrzymasz ode mnie materiały i zadania związane z kolejnymi krokami tworzenia strony lądowania: 

 1. tworzenie samej strony lądowania,
 2. pisanie treści i oferty internetowej,
 3. grafika na landing page,
 4. monitoring konwersji strony lądowania.

Wykonaj 3 proste kroki do Rozmów o WordPressie!

To jak? Dołączasz?

Jak będziemy pracować?

ZAKUPUJESZ ODPOWIEDNI PAKIET ROZMÓW

Do dyspozycji masz pakiety: 3, 5 i 10 godzin. Spotykamy się w narzędziu przeglądarkowym, więc połączenie na naszą rozmowę nie sprawi Ci żadnych kłopotów.

OTRZYMUJESZ ODE MNIE EMAIL Z INFORMACJAMI

Po zakupie pakietu godzin otrzymujesz ode mnie wiadomość email z linkiem do wybrania konkretnego dnia i godziny pierwszego spotkania. Poproszę Cię równiez o przesłanie zarysu tematyki, jaką chcesz poruszyć, bo lubię przychodzić przygotowana na spotkania z Klientami.

KLIKASZ W LINK DO UMÓWIENIA SPOTKANIA

Klikasz w link, wybierasz termin oraz godzinę spotkania i wypełniasz krótką informację o planowanym temacie naszego spotkania.

WYBIERASZ TERMIN DOGODNY DLA SIEBIE

Spotkania planuję w godzinach dopołudniowych, ale jeśli zajdzie taka potrzeba – ustalimy inne. Dla mnie ważne jest, by pomóc Ci w trudnościach.

SPOTYKAMY SIĘ NA ROZMOWIE

Nasze spotkanie odbędzie się za pomocą jednego z narzędzie dostępnych z poziomu przeglądarki. Nie bój się – na pewno dasz radę je obsłużyć!

OTRZYMUJESZ ODE MNIE KOLEJNE WIADOMOŚCI

Po pierwszym spotkaniu wysyłam Ci kolejną wiadomość, a po kolejnym – kolejną. Dzięki temu możesz wybrać kolejne pasujące Ci terminy naszych rozmów.

UMAWIAMY SIĘ NA KOLEJNE SPOTKANIA

Kolejne spotkania przebiegają w Twoich tematach i w czasie odpowiednim dla nas obojga.

OTRZYMUJESZ ODE MNIE MATERIAŁY

Po spotkaniach otrzymujesz ode mnie materiały (linki, narzędzia, nazwy) związane z naszą rozmową. Możesz również naszą rozmowę nagrywać.

Dla kogo jest ten kurs online?

Koniecznie dołącz, jeśli:

 • masz już swojego WordPressa,
 • lubisz się rozwijać i poznawać nowe rzeczy,
 • chcesz lepiej poznać WordPressa i zdobyć nowe umiejętności, 
 • chcesz stworzyć stronę lądowania,
 • chcesz napisać swoją ofertę i stworzyć grafiki na landing page,
 • chcesz bardziej zaprzyjaźnić się z WordPressem.

Dla kogo ten kurs NIE jest przeznaczony?

Nie masz po co dołączać, jeśli:

 • NIE masz swojego WordPressa (podczas kursu nie będziemy tworzyć strony internetowej),
 • wszystko już wiesz o WordPressie, 
 • świetnie dbasz o WordPressa,
 • tworzysz strony lądowania na co dzień,
 • orientujesz się w CSS i HTML,
 • nie lubisz WordPressa i nie planujesz nic na nim robić.

Kilka case studies... Pomogą Ci podjąć decyzję?

FAQ

Oczywiście! Wystawiamy faktury VAT zwolnione. Wystarczy, że przy zamówieniu zaznaczysz odpowiedni chceckbox i podasz dane do faktury.

Nie. Wiadomości mailowe będziesz otrzymywać w celu umówienia kolejnego terminu spotkania.

spotykasz się ze mną – Kasią Aleszczyk. 

Nasze spotkania mogą dotyczyć prawie wszystkiego, co związane jest z biznesem online, czy samym WordPresem. Jedynie prace programistyczne nie wchodzą w ich zakres.

To jak? Decyzja podjęta?