Nazywam się
Kasia Aleszczyk
i zapraszam Cię na wyższy poziom WordPressa!

Ten program jest dla Ciebie, jeśli...

zajmujesz się stroną na WordPressie

i nie wiesz, jak coś wykonać.

lubisz uczyć się z innymi,

wspierać i wymieniać doświadczeniami.

potrzebujesz kontaktu

z kimś bardziej doświadczonym w WordPressie.

obawiasz się,

że coś może Ci się w WordPressie "wykrzaczyć".

Wyobraź sobie taką sytuację...

Właśnie rozpoczynasz współpracę z nowym Klientem. Czujesz ekscytację, bo trochę Cię kosztowało pozyskanie go i sporo trwało dogadywanie jej zasad, ale od dziś masz dzięki niej zapewnione konkretne godziny pracy. Podpisujesz umowę…

mija kilka miesięcy, a Ty pozyskujesz nowe zlecenia.

Czujesz, że żyjesz! Twój tydzień pracy jest praktycznie wypełniony, a zadowoleni Klienci polecają Twoje usługi swoim znajomym. 

Jakby tego było mało – dokładnie wtedy otrzymujesz TEN email! Jeden z Twoich Klientów informuje Cię, że jego biznes przez tych kilka miesięcy poważnie się rozwinął. Postanowił więc wprowadzić na rynek swoje produkty online, będzie potrzebował więcej Twojego czasu i chce poszerzyć zakres Twoich zadań. Dogrywacie szczegóły, poznajesz jego nowe oczekiwania, wgryzasz się w ich szczegóły i zaczynasz widzieć, że przyjdzie się sporo nowych rzeczy nauczyć.

Gdybyś tylko miała na to czas!

Z jednej strony uspokajasz się, że przecież tragedii nie ma, z drugiej – nie raz już przecież szukałaś wiedzy o nowych dla Ciebie rzeczach i wiesz, w jak różne miejsca w Internecie można w tym procesie trafić, jak długo potrafi on trwać i ile sprzecznych informacji można w tych samych tematach znaleźć. Gdzieś z tyłu głowy słyszysz jeszcze głos podpowiadający Ci, że to przecież idealny moment, by podnieść swoje stawki. Tego jednak obawiasz się najbardziej. Bo jak powiedzieć o tym Klientom? I czy będą oni chcieli z Tobą pozostać?

A przecież wystarczyłoby, żeby ktoś poprowadził Cię krok po kroku...

Naprawdę! Sytuacja, którą opisuję, jest prawdziwa. To case jednej z naszych Klientek, która zgłosiła się do nas, ponieważ szukała poszerzonej wiedzy o WordPressie. W codziennych drobnych sprawach radziła sobie dotąd samodzielnie, jednak przyszedł moment, kiedy trafiała czasem nawet na skrajnie różne porady i tutoriale dotyczące tych samych WordPressowych zagadnień.

Szok! Prawda? A jednak! Takie sytuacje się zdarzają…

Głowa do góry! Powstaje właśnie
WP MasterClass dla WA!

Dlaczego uważam, że to program dla Ciebie?

Z sytuacjami – jak powyżej – spotykamy się często. Trafiają do nas wirtualne asystentki, które dotarły do muru. Wiedza z kursów WordPressa, w których brały udział kończy się na pewnym etapie, dalej natomiast pozostawiane są same sobie. Nikt nie tłumaczy im, jak zrobić backup, kiedy i jak bezpiecznie aktualizować WP, motywy i wtyczki, że można mieć wpływ na wczytywanie strony, jak przenieść WP z hostingu na inny, zmienić domenę, czy w ogóle jak w tematach WordPressowych współpracować ze swoimi Klientami.  

Trafiają też osoby, które stworzyły swoje strony samodzielnie, jednak tutoriale i kursy, w których brały udział i na których opierają swoją wiedzę, były tak podstawowe, że nie wiedzą, czy i co ze stroną na WordPressie trzeba lub można robić dalej. Jak o nią dbać? Jak wprowadzić SSL? Czy łatwo jest zmienić motyw?

Czujesz, że opisy powyżej jakkolwiek Cię dotyczą?

WP MasterClass to miesięczny program rozwoju w tematyce WordPressa.

W pierwszych dniach określisz na Trello swoje 3 główne potrzeby, plany i cele związane z WordPressem. W kolejnych – w oparciu o nie – otrzymasz ode mnie mailem oraz na swojej Trello’wskiej tablicy codzienne, drobne zadania do wykonania – Twoje „baby steps”. 

W każdym tygodniu spotkamy się również na około godzinnym webinarze, podczas którego będzie możliwość zadawania pytań i wyjaśniania napotkanych trudności.

Dodatkowo w każdym tygodniu otrzymasz ode mnie materiały, porady i zadania związane z czterema blokami tematycznymi (odpowiednio w kolejnych tygodniach): 

 1. aktualizacje i backupy,
 2. pryspieszanie WordPressa,
 3. wtyczki w WordPressie i integracje z innymi narzędziami,
 4. tworzenie stron i blogów na WordPressie,

Jak będziemy pracować?

KAMERALNE GRUPY

Możesz dołączyć do WP MasterClass w pakiecie BASIC – w nim jednak będzie najwięcej osób. Pozostałe dwa pakiety – PREMIUM (25 osób) i VIP (jedynie 5 osób) – gwarantują o wiele więcej mojego zaangażowania w Twoją pracę w programie.

MASTERMINDOWE PARY

Dobranie się w mastermindowe pary umożliwi Ci dodatkowe wsparcie w codziennej pracy z zadaniami. Kto wie? Może tak dobrze będzie się Wam współpracować, że pozostaniecie w mastermindzie na dłużej..? 

4 BLOKI TEMATYCZNE

Pracujemy w 4 ważnych dla każdego WordPressa blokach tematycznych. To oznacza, że poza zadaniami dotyczącymi Twoich własnych potrzeb i celów, otrzymasz również wiedzę, instrukcje i codzienne zadania z: aktualizacji i kopii zapasowych, przyspieszania WordPressa, wtyczek i integracji z zewnętrznymi narzędziami, tworzenia stron i blogów na WP.

ZADANIA DOTYCZĄCE TWOICH POTRZEB I CELÓW

W pierwszych dniach WP MasterClass określasz swoje własne cele i potrzeby w zakresie pracy z Twoim konkretnym WordPressem. Ja w kolejnych dniach dostarczam Ci instrukcje i zadania związane z ich realizacją.

4 SPOTKANIA Q&A NA ŻYWO

Spotykamy się w 4 kolejne poniedziałki wieczorem. Podczas każdego spotkania będziesz mieć możliwość zadawania pytań na żywo, natomiast jeśli Cię nie będzie – otrzymasz link do nagrania spotkania.

ROZPISKA NA TRELLO

Wszystko dzieje się na Trello. Każdy uczestnik będzie miał swoją kartę na tablicy, dzięki której będziesz mógł: przeklejać zadania ogólne, otrzymywać zadania indywidualne, śledzić postępy swoje i pozostałych uczestników.

ZAPROSZENI GOŚCIE

Strona internetowa to nie tylko WordPress, ale to wszystko, co wokół niej się dzieje. Dlatego zaprosiłam kilka osób, by poszerzyły naszą wiedzę z zakresu SEO (Agnieszka Wojtas z liczysiecontent.pl) i podstaw CSS (Sylwia Stein z sylwiastein.pl).

NIESPODZIANKA DLA WYTRWAŁYCH

Wprowadźmy element grywalizacji! Ten, kto pierwszy wdroży wszystkie zadania WP MasterClass i prześle mi o tym informację najpóźniej tydzień po skończeniu naszego programu – otrzyma ode mnie niespodziankę. Będzie to dodatkowa, indywidualna, około godzinna konsultacja online!

OSZCZĘDZASZ OD 129 – 179 zł!

To jak? Dołączasz?

Dla kogo jest ten MasterClass?

Koniecznie dołącz, jeśli:

 • masz już swojego WordPressa lub zajmujesz się Wp swoich Klientów,
 • lubisz się rozwijać i poznawać nowe rzeczy,
 • chcesz dowiedzieć się, jak dbać o WordPressa,
 • chcesz lepiej poznać WordPressa, 
 • chcesz wyrobić sobie nawyk dbania o WordPressa,
 • chcesz nauczyć się szukać, wybierać i dostosowywać wtyczki,
 • chcesz dowiedzieć się więcej o motywach w WordPressie,
 • chcesz nauczyć się wprowadzać drobne, CSSowe zmiany,
 • chcesz bardziej zaprzyjaźnić się z WordPressem.

Dla kogo NIE jest ten MasterClass?

Nie masz po co dołączać, jeśli:

 • NIE masz swojego WordPressa (w MasterClass’ie nie będziemy tworzyć strony internetowej),
 • wszystko już wiesz o WordPressie, 
 • świetnie dbasz o WordPressa,
 • znasz wtyczki  i motywy WordPress i potrafisz je konfigurować,
 • orientujesz się w CSS i HTML,
 • nie lubisz WordPressa i nie planujesz nic na nim robić.

Kilka case studies... Pomogą Ci podjąć decyzję?

FAQ

Oczywiście! Wystawiamy faktury VAT zwolnione. Wystarczy, że przy zamówieniu zaznaczysz odpowiedni chceckbox i podasz dane do faktury.

W WP MasterClass w pakiecie BASIC nie ma określonej ilości uczestników, ale też jest to grupa z najmniejszym moim zaangażowaniem. Pakiet PREMIUM będzie miał nie więcej niż 25 osób, natomiast pakiet VIP – tylko 5 osób.

Nie. Maile przypominające o udziale w MasterClass otrzymasz raz w tygodniu (w każdy poniedziałek). Natomiast zadania do pracy znajdziesz w swoim Trello.

Raz w tygodniu prześlę Ci email z przypomnieniem o programie, całość materiałów dostępna będzie z poziomu naszej tablicy na Trello.

Nie, nie jest. Każdy otrzyma link do nagrania webinaru. Warto jednak być, by móc zadawać pytania na żywo.

WP MasterClass prowadzony jest przede wszystkim przeze mnie – Kasię Aleszczyk. Do niektórych tematów zaprosiłam również zaprzyjaźnionych specjalistów.

Tak. Będę dostępna podczas spotkań webinarowych oraz na Trello.

Będziemy pracować w czterech głównych tematach:

 1. aktualizacje i backupy,
 2. wtyczki w WordPressie i integracje z innymi narzędziami,
 3. przyspieszanie WordPressa,
 4. współpraca z Klientami w tworzeniu stron i blogów na WP.
Dodatkowo każdy z Uczestników opisze swoje własne potrzeby i cele i otrzyma zadania również z nimi związane.

Otrzymasz ode mnie na Trello codzienne około 10-20-sto minutowe zadania do wykonania oraz dostęp do przygotowanych materiałów video i .pdf.

Nie ma co zwlekać! Ceny wzrosną już od następnej edycji!

To jak? Decyzja podjęta?

* Konsultacja odbędzie się w I tygodniu programu, a w jej trakcie otrzymasz moje wskazówki odnośnie swojego WordPressa

** Podczas naszego około 1-1,5 h spotkania wskażę Ci Twoje biznesowe możliwości we współpracy z Klientami odnośnie WordPressa

***Książka zostanie wysłana w pierwszym tygodniu pracy w MasterClass.